Koszyk 0 x

Stres i wypalenie zawodowe

oraz kontrola emocji w pracy nauczyciela

Jak nie stracić potencjału, świadomie kontrolować stres i zachować równowagę w pracy zawodowej?
Czy umiesz zadbać o siebie? Jak ładujesz swoje akumulatory? A może jedziesz na swojej rezerwie a do końca roku jeszcze daleko?
Trening mentalny: Stres i wypalenie zawodowe oraz kontrola emocji w pracy nauczyciela skierowany jest do nauczycieli, którzy każdego dnia są narażeni na silny stres z powodu odpowiedzialności za efekty pracy własnej, przepracowania, emocjonalnego wyczerpania, trudnych relacji z dziećmi i podwładnymi.
Ogromne tempo pracy, konkurencja i rywalizacja z koleżankami, problemy z delegowaniem odpowiedzialności, konieczność, odpowiedzialność, narastająca presja czasu – wszystko to sprzyja gromadzeniu się dużej ilości napięcia, niezadowolenia, frustracji i bezradności, może to obniżyć efektywność osobistą i motywację do pracy oraz przyczynić się do powstawiania konfliktów interpersonalnych.
Jak radzić sobie ze stresem?
Niewielu nauczycieli potrafi radzić sobie ze stresem, stosować techniki antystresowe, przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu.
Jak pokonać stres?
Co zrobić, by w poniedziałek rano nie być niezadowolonym, udając się do pracy, w środę nie myśleć z tęsknotą o piątku, a w sobotę nie martwić się,
że w niedzielę kończy się weekend?
Zapraszam nauczycieli do udziału w wyjątkowym treningu, który poświęcony jest tematyce budowania równowagi, radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym i zarządzania emocjami w celu wykorzystania pełnego potencjału własnego w życiu zawodowym.
Trening jest całkowicie praktyczny, zawiera m.in. ćwiczenia ruchowe, mentalne i oddechowe
🌞Trening oddechowy
🌞Aktywacja dźwiękiem głównych ośrodków nerwowych
🌞Ćwiczenia ruchowe- Aktywacja głównych ośrodków nerwowych i dokrewnych
Efektami po tym treningu są m.in.:
🌞więcej energii u Ciebie co przełoży się na więcej spokoju i harmonii w Twojej grupie 🙂
🌞więcej radości i euforii w Tobie, co przełoży się na więcej kreatywności i powera do pracy 🙂
🌞Relaks i długofalowe zredukowanie stresu do poziomu głębokiego komfortu co przełoży się spokojnymi reakcjami na wszystko co w życiu Ci się przydarza 🙂
🌞Osiągniesz świadomą kontrolę stresu a dzieci będą traktowały Cię jak Królową 🙂

Czas trwania: 1,5h

W celu umówienia ceny i terminu zadzwoń, napisz

Tel.: 695-873-000 Email: agnieszka@agnieszkachartanowicz.com

X