Koszyk 0 x

CHARTFIT

FIT DANCOWANKI to moja autorska INNOWACYJNA metoda docierania do dzieci przez ruch w połączeniu ze słowami i muzyką, na wszystkich poziomach - fizycznym, emocjonalnym i mentalnym, po to by stworzyć wysoki poziom energii potrzebny i konieczny do stworzenia CUDOWNEGO POTENCJAŁU u dzieci( każde dziecko ma potencjał bycia cudownym człowiekiem).

FIT DANCOWANKI to czyste RADOSNE DZIAŁANIE. Tu nie mówimy dzieciom jak mają nie robić,nie upominamy że coś źle zrobiły, nie powtarzamy w kółko jak są niegrzeczne, ponieważ mówienie, karanie, upominanie, nakazywanie- jest najwolniejszym sposobem transformacji u dzieci i odbiera możliwość WYKREOWANIA WSPIERAJACEGO POTENCJAŁU U DZIECI.

FIT DANCOWANKI

to coś więcej niż fitness, to coś więcej niż taniec czy śpiewanie  czy  taniec,-to INNOWACJA w KREOWANIU  WSPIERAJĄCEGO POTENCJAŁU u dzieci, poprzez odczuwanie całym sobą i wyrażanie tego w ruchu, śpiewie, bajce, magicznej nowoczesnej muzyce. A to, tworzy radość, współpracę, entuzjazm, partnerstwo a dzięki temu CUDOWNĄ RELACJĘ z dziećmi

RELACJA to najważniejsza rzecz w komunikacji z drugim człowiekiem, bez niej nie ma współpracy

Świetna atmosfera i pełna energii twórczyni i prowadząca Chartanowicz Agnieszka zapewni Ci wspaniałe zajęcia i narzędzia do stosowania w grupie, już następnego dnia po warsztacie!

❤ KLUCZ DO HARMONII W GRUPIE❤

Buduj w dzieciach NAWYKI które wspierają go w rozwoju, wzmacniają wartość siebie, zamiast upominania,nakazywania, zakazywania, dyscyplinowania, ponieważ za tym wspierającym nawykiem pójdzie powtarzalność która da mu SIŁĘ I MOC NA CAŁE ŻYCIE.
A wspierające nawyki najlepiej wprowadzać za pomocą ZABAWY i RUCHU

Dzieci nie lubią jak się je karci , upomina, nakazuje i zakazuje! I wtedy z nami nie współpracują

Kiedy próbujemy  wychowywać dzieci i  chcemy wprowadzać dyscyplinę, to  wtedy  oczekujemy, oceniamy , wymagamy, wyczekujemy, nakazujemy, zakazujemy…czyli działamy poprzez WALKĘ. A dzieci jakie były takie są. Brak miłości, wsparcia, radości i zabawy uczy dzieci cierpiętnictwa, nienawiści, zazdrości, braku wiary, niskiej wartości. Więc po co ci ta cała dyscyplina, skoro nie ma wzrostu potencjału dzieci?

Więc….czy nie lepiej ZAINWESTOWAĆ w KREOWANIE POTENCJAŁU u DZIECI?

I TERAZ UWAŻNIE CZYTAJ, BO POWIEM COŚ WAŻNEGO:
 
Zachowujemy się w określony sposób, ponieważ chcemy coś czuć lub czegoś nie chcemy czuć. A wszystko wiąże się z brakami i niedosytem ciepła, miłości, uznania, zauważania, akceptowania, wolności. Itp.
Kiedy mówimy do dziecka,, nie wolno tak robić, tak nie ładnie” to mówimy tak naprawdę do jego oprogramowania czyli umysłu. Wyobraź sobie, że mówisz to do swojego laptopa? Czy coś się zmieni? Nie ! Zmieni się jak kupisz nowy program i go wgrasz. Każdy z nas jest zaprogramowany.
WNIOSEK:
Każde zachowanie, działanie wynika z wcześniejszego zaprogramowania i nie zmieni się ono na nasze pobożne prośby, płacze, irytacje, zmęczenie i nie daj boże zniechęcenie.
Trzeba zrozumieć, że umysł to komputer z bazą danych i zmieni się TYLKO wtedy kiedy zamienimy na inne dane. A to oznacza, że trzeba wgrać dziecku nową instrukcję. Czyli nie zajmować się mówieniem po 10000 razy co robi źle ale pokazać mu nowe sposoby na zachowanie jakie chcecie.
ZATEM….. nielogiczne jest stosowanie starych narzędzi, które już nie działają…

Więc jakim trzeba być w pracy z dziećmi?

Bądź jak jajko ugotowane na wpół twardo i na w pół miękko. TWARDY w determinacji dążenia i szukaniu i sposobów kreowanie potencjału u dzieci a MIĘKKI w realizowaniu zamierzonego celu w zabawie i entuzjazmie
DLATEGO PROPONUJĘ CI ZAMIENIĆ WYCHOWANIE i DYSCYPLINOWANIE, na FIT DANCOWANIE. Kiedy dziecko poczuje całym sobą ideę, na której ci zależy, przeżyje ją w ekscytacji i zachwycie, wytańczy, wybawi się tym- czyli przejdzie  proces INKANTACJI Inkantacja to nic innego, jak powtarzanie z intensywnością emocjonalną i poruszeniem ciała w celu uzyskania zmiany.I wtedy będzie ,,KLIK” i wtedy nastąpi ZMIANA ZACHOWANIA BEZ UPOMINANIA , a ty dzięki temu oszczędzisz sobie nerwów i czasu i zyskasz u dzieci podziw, zachwyt, szacunek i współpracę i harmonię w grupie 🙂

ta

Żeby nawyk stał się rzeczywistością, musimy powtórzyć nowe zachowanie milion razy! Zrób to ze mną  i daj dziecku za pomocą działania- ruchu i śpiewu, w zabawie, entuzjazmie i radości gotową INSTRUKCJĘ dla nowego zachowania

DZIECI SZYBCIEJ SIĘ UCZĄ kiedy coś WYGLĄDA (bajka, obrazek, teledysk), BRZMI (muzyka , słowa piosenki, śpiew)i RUSZA SIĘ (ruch) i jest NOWOCZESNE

I właśnie FIT DANCOWANKI  dają to wszystko dzieciom  ucieleśniając w ten sposób zmiany w ich układzie nerwowym, omijając ich opór,który rodzi się gdy chcemy na siłę wychowywać, dyscyplinować , nakazywać

PAMIĘTAJ, ŻE ZMIANA ZACHOWANIA BĘDZIE DOPIERO WTEDY, GDY ZMIENISZ SAM sposób swojego działania ROZPOCZNIJ W SWOJEJ GRUPIE CZAS FIT DANCOWANIA !!!!

Zrób to ze mną z super narzędziami i wprowadź lekkość do swojej pracy!

 OTWÓRZ SIĘ NA INNOWACYJNĄ METODĘ PRACY Z DZIEĆMI BUDUJĄC W NICH KREATYWNY POTENCJAŁ i właśnie w ten sposób zmieni się ŚWIAT!

Zapraszam Cię serdecznie 🙂

Agnieszka Chartanowicz

X